Infolinia:
tel. (83) 343 87 82, kom. (0) 577 708 800

Nowe Ubezpieczenie Leadenhall - Lloyd's
Firma Szewczuk Sp. Z o.o. stale się rozwija. Staramy się wnieść do naszej firmy jak najwięcej możemy, a wszystko po to, aby klient przychodząc do nas mógł wybrać ten jedyny produkt, który go zainteresuję z pośród wielu innych, które również posiadamy.


Do tej pory mogliśmy dużo, teraz możemy jeszcze więcej. Dlatego też, aby poszerzyć swoją gammę produktów podpisaliśmy umowę z firmą Leadenhall. Dzięki niej możemy dostarczyć specjalistyczne oraz osobowe dostosowane do potrzeb naszych klientów. Ich sprzedaż Realizujemy wyłącznie we współpracy z niezależnymi pośrednikami. Wzbogacamy ofertę rynku ubezpieczeniowego w Polsce.W swojej ofercie posiadamy ubezpieczenia osobowe oraz specjalistyczne. Poniżej zostały podane informację od czego możesz się ubezpieczyć w poszczególnych grupach. Ubezpieczenia osobowe :

 • OD UTRATY DOCHODU
  Ubezpieczenie na wypadek utraty zdolności do pracy wskutek NW lub choroby
 • LEADENHALL MEDICA
  Ubezpieczenie na wypadek utraty dochodu oraz zakażeń, kierowane do lekarzy oraz lekarzy dentystów
 • NNW
  Następstwa nieszczęśliwych wypadków (nawet do 10 mln zł)
 • NA ŻYCIE
  Ochronne, terminowe ubezpieczenie na wysokie limity (do 10 mln zł)Ubezpieczenie Specjalistyczne

 • D&O
  Odpowiedzialność z tytułu zarządzania spółką, spółdzielnią, wspólnotą mieszkaniową, fundacją, stowarzyszeniem oraz innymi typami podmiotów.
 • OC ZAWODOWE
  Obowiązkowe oraz nadwyżkowe i dobrowolne ubezpieczenie OC wybranych zawodów (księgowi, doradcy podatkowi) dostosowane do najnowszych wymogów polskiego prawa.
 • CYBER
  Nowoczesne rozwiązania dla firm na wypadek zagrożenia bezpieczeństwa systemu informatycznego lub danychCzym zajmujemy się w Polsce ?

 • rozwój produktów
  Należące do grupy Leadenhall spółki Leadenhall Underwriting Limited (Londyn) oraz Efinity są obecne na najbardziej rozwiniętych rynkach ubezpieczeniowych na świecie. Wykorzystując ich doświadczenie, wspólnie z syndykatami Lloyd’s tworzymy nowe produkty ubezpieczeniowe, redagujemy w języku polskim warunki ubezpieczenia, dostosowujemy je do wymogów polskiego prawa, opracowujemy taryfy.

 • szkolenia
  Organizujemy i prowadzimy szkolenia w zakresie opracowanych przez nas ubezpieczeń Lloyd’s. Szkolenia dotyczą także obsługi systemu transakcyjnego, a w przypadku agentów zaczynających z nami współpracę, przygotowujemy ich także do egzaminu agencyjnego przed Lloyd’s.

 • egzamin przez Lloyd's
  Organizujemy egzaminy agencyjne przed Lloyd’s oraz wpisy do RAU. Egzaminy odbywają się cyklicznie w wybranych miastach w Polsce. O terminie i miejscu najbliższego egzaminu można dowiedzieć się kontaktując z biurem Leadenhall w Warszawie kontakt@leadenhall.pl

 • system transakcyjny
  Udostępniamy pośrednikom system transakcyjny pozwalający samodzielnie kalkulować składkę, tworzyć i zarządzać ofertami oraz wystawiać dokumenty ubezpieczenia. System dostępny jest w sieci internetowej z dowolnego miejsca na świecie i nie wymaga żadnej specjalnej instalacji na komputerze pośrednika. Dostęp do systemu uzyskują wyłącznie współpracujący z nami pośrednicy po zdaniu egzaminu agencyjnego przed Lloyd’s.

 • materiały marketingowe
  Dostarczamy pośrednikom materiały szkoleniowe oraz wspierające sprzedaż. Są to ulotki, karty produktów, prezentacje produktowe i materiały do samokształcenia.


 • rozliczenie składek i prowizji
  W ramach pełnomocnictw Lloyd’s pobieramy i rozliczamy składki ubezpieczeniowe oraz wypłacamy prowizje w imieniu ubezpieczyciela.

 • likwidacja szkód
  Na podstawie pełnomocnictw oraz instrukcji syndykatów Lloyd's prowadzimy postępowania likwidacyjne i składamy wszelkie oświadczenia z tym związane. W imieniu ubezpieczyciela wypłacamy także odszkodowania. Bierną zdolność procesową z tytułu wszelkich ubezpieczeń Lloyd's zawartych poprzez Leadenhall posiada LLoyd's Polska Sp. z o.o., ul Emilii PLater 53, 00-113 Warszawa.