Infolinia:
tel. (83) 343 87 82, kom. (0) 577 708 800

O Firmie


Multiagencja Szewczuk Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2007 roku. Współpracujemy z osiemnastoma wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeń. Pozwala to dla klienta na załatwienie swoich potrzeb w jednym punkcie. Działalność spółki głównie opiera się na obszarach województwa lubelskiego, mazowieckiego i podlaskiego. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza firma całkiem nie dawno stała się główną placówką Generali. 


W swojej ofercie posiadamy produkty, które są sprawdzone i pewne. Produkty ubezpieczeniowe są specjalnie przygotowane przez Towarzystwa Ubezpieczeń dla naszej spółki. Staramy się zawsze zaskakiwać ciekawymi produktami naszych klientów, a to wszystko po to abyś wyszedł od Nas z uśmiechem na twarzy.


Tworzymy zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w każdym zakresie ubezpieczeń. Stale podnosimy swoje kwalifikację. Jesteśmy na bieżąco ze zmianami w ubezpieczeniach, śledzimy zmiany w prawie by sprostać wszystkim wymogom oraz, by pomóc dla klienta w rozwiązaniu problemu.


Ukierunkowani jesteśmy na długookresową współpracę z Klientem oraz Agentem. Naszą ambicją jest zaspokojenie wszystkich potrzeb klienta. Dla wszystkich naszych współpracowników jak i klientów zapewniamy ciekawą ofertę, innowacyjne produkty ubezpieczeniowe - wyróżniające Nas od innych pośredników ubezpieczeniowych działających w Polsce.


Chcemy aby nasza oferta była skupiona na innowacyjności. Współpracując z nami możesz być pewien, bardzo dobrej atmosfery współpracy, pełnego zaufania oraz doświadczenia, którego udzielamy wszystkim współpracownikom.


Podchodzimy do każdego klienta z uczciwością oraz pełnym profesjonalizmem, co potwierdzeniem może być ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży. Zawsze staramy się aby klient poczuł naszą wydajność i efektywność pracy, aby poczuł do nas zaufanie i aby wyszedł stad z satysfakcją.

Co Nas wyróżniaPROFESJONALIZM

Każdy klient jest dla nas ważny,
dlatego też dokładamy wszelkich starań,
abyś wyszedł stąd zadowolony.FACHOWOŚĆ

Zdobywane przez wiele lat doświadczenie
to gwarancja rzetelnej i dobrej obsługi.

ELASTYCZNOŚĆ

Mamy bardzo bliski kontakt z klientem,
dzięki temu bardzo elastycznie
dostosowujemy się do potrzeb klienta.


INNOWACYJNOŚĆ

Staramy się tworzyć najlepsze pakiety ubezpieczeń
wprowadzamy zmiany i tworzymy nowe produkty.Naszą misją jest profesjonalna obsługa naszych klientów oraz współpracujących z nami agentów i dostarczenie im najlepszych ofert ubezpieczeniowych.