Infolinia:
tel. (83) 343 87 82, kom. (0) 577 708 800

Ubezpieczenie Zdrowotne Vitalite

O Produkcie

Ubezpieczenie zdrowotne Vitalite zapewni Tobie i Twojej rodzinie swobodny dostęp do profesjonalnej opieki medycznej. Dzięki Vitalite zyskacie gwarancję specjalistycznej opieki świadczonej przez najlepszych lekarzy w szerokiej sieci placówek medycznych na terenie całego kraju


W sytuacji, gdy na wizytę u specjalisty w państwowej służbie zdrowia czeka się kilka miesięcy, trudno dziwić się, że połowa Polaków nie korzysta z jej usług, wybierając często kosztowne wizyty w prywatnych gabinetach lekarskich. Wybierając Vitalité masz gwarancję najlepszej opieki medycznej, zawsze kiedy tego potrzebujesz


Dlaczego warto ?

Decydując się na Vitalite Ty i Twoja rodzina będziecie mogli szybko i relatywnie tanio skorzystać z usług lekarza rodzinnego pediatry, a także kilkudziesięciu lekarzy specjalistów z różnych dziedzin. W ramach Vitalite oferujemy Ci pełną diagnostykę medyczną i znaczące zniżki na opiekę stomatologiczną. 


Dla Kogo ?

Ubezpieczenie zdrowotne Vitalite to właśnie propozycja dla osób, które potrzebują najlepszej opieki zdrowotnej, bez stania w długich kolejkach i oczekiwania na wolne terminy wizyt. To ubezpieczenie dzięki któremu, podczas choroby sprawdzeni specjaliści będą zawsze do Twojej  dyspozycji.

Proponujemy ubezpieczenie zdrowotne Vitalite, które jest dostępne w trzech wariantach A, B, C. W zakres poszczególnych wariantów wchodzą następujące usługi medyczne.

Opieka Lekarska


W ramach opieki lekarskiej ubezpieczenie zdrowotne Vitalite zapewniam opiękę realizowaną w renomowanych i zaufanych ośrodkach medycznych.

Placówki medyczne LUX MED

Grupa LUX MED to największa w Polsce sieć prywatnych centrów medycznych, działająca już od ponad 20 lat. Świadczy opiekę zdrowotną od diagnostyki po kompleksowe leczenie ( również szpitalne ), od podstawowej opieki medycznej po pomoc specjalistyczną, rehabilitację oraz stałą opiekę dla osób starszych.

Klienci UNIQA korzystają z usług w placówkach LUX MED w zakresie właściwym dla wybranego przez siebie wariantu ubezpieczenia Vitalite. Wizyty w placówkach mogą umawiać w dogodnym dla siebie czasie i miejscu za pośrednictwem Portalu Pacjenta

Placówki współpracujące na terenie całego kraju


Grupa LUX MED współpracuję również z placówkami partnerskimi na terenie całego kraju. Stanowią one uzupełnienie obszaru działania LUX MED. Dzięki tak dużej liczbie placówek klienci UNIQAmogą korzystać z usług medycznych w jeszcze szerszym zakresie terytorialnym.

Portal Pacjenta

Portal Pacjenta to pierwsza w Polsce platforma telemedyczna Centrum Medycznego LUX MED. Klienci UNIQA, korzystający w ramach ubezpieczenia Vitalite z placówek medycznych LUX MED , mogą za pośrednictwem Portalu m.in.:
  • wybrać dogodny dla siebie termin wizyty lekarskiej,
  • sprawdzić wyniki badań laboratoryjnych,
  • czy zamówić receptę

Ponadto dzięki aplikacji mobilnej klienci mają dostęp do Portalu zawsze kiedy tylko potrzebują.Placówki Medyczne

W przypadku nagłego zachorowania do dyspozycji dla klienta korzystającego z Vitalite jest całodobowy dyżur lekarsko-pielęgniarski Centrum Pomocy Doraźnej Centrum Medycznego LUX MED przy ul Racławickiej 132b w Warszawie - z wyposażeniem i personelem zapewniającym na miejscu kompletną obsługę medyczną.