Infolinia:
tel. (83) 343 87 82, kom. (0) 577 708 800

WARTA POSAG - zabezpiecz swoje dzieci


Warta Posag umożliwia objęcie ochroną oboje rodziców ubezpieczonego dziecka w ramach jednej umowy ubezpieczenia.


Zbliża się okres komunijny, a tym samym w głowach bliskich dziecka pojawia się pytanie:


Jaki prezent kupić? 


Co dziesiąty Polak uważa, że prezent z tej okazji powinien kosztować od 1 do 2 tysięcy złotych. Rower, Laptop, nowy telefon, złoty gadżet- większość dzieci już to ma. Może więc prezent, który pozostanie z dzieckiem na wiele lat? Warto się nad tym zastanowić.

Naszą ofertę wyróżnia unikalna forma renty posagowej- Warta wspiera dziecko poprzez comiesięczne wypłaty. Te pieniądze mogą pozwolić dziecku rozwijać swoje talenty,kontynuować naukę w prywatnej szkole czy też pojechać na wymarzone kolonie z rówieśnikami. Warta Posag zabezpieczy dziecko na skutek nieszczęśliwego zdarzenia,zachorowania,uszczerbku na zdrowiu lub pobytu w szpitalu. Zawierając umowę to  ubezpieczający decyduje o kwocie jaką ma dostać dziecko między 18 a 25 urodzinami.


Podstawowe Korzyści to:1. Gwarancja określonego w umowie kapitału dla dziecka
2. Renta dla dziecka po śmierci rodzica wypłaca do końca trwania umowy
3. Niskie koszty ochrony w umowie głównej, w wariancie składki rocznej klient wpłaci mniej niż kwota gwarantowana do wpłaty dla dziecka
4. W jednej polisie możemy ubezpieczyć dwóch rodziców
5. Zgon któregokolwiek rodzica skutkuje przejęciem opłacania składek i wypłata miesięcznej renty ( renta jako dodatkowa umowa)


Więcej szczegółów znajdziesz klikając tutaj