Infolinia:
tel. (83) 343 87 82, kom. (0) 577 708 800

PZU ubezpieczy dzieci na okres wakacji!

Spółka PZU Pomoc rusza z akcją bezpłatnego ubezpieczenia na czas wakacji dla dzieci, młodzieży i studentów - poinformował w poniedziałek na konferencji prasowej prezes PZU Paweł Surówka. Dodał, że ubezpieczenie obejmuje nieszczęśliwe wypadki (NNW), także te powstałe podczas uprawiania sportów.
Jak poinformowała spółka "PZU Pomoc SA", rodzice lub opiekunowie mogą w firmie otrzymać dla dzieci do 18. roku życia bezpłatne ubezpieczenie od 20 czerwca do 1 września.
Dodano, że akcja "Wakacje z PZU. Bezpieczne Dziecko" obejmuje także pełnoletnich uczniów i studentów do 25. roku życia, którzy samodzielnie mogą przystąpić do ubezpieczenia.
Aby z skorzystać z bezpłatnego ubezpieczenia, należy wypełnić formularz deklaracji na stronie internetowej www.wakacjezpzu.pl i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych.
Jak powiedział prezes grupy PZU Paweł Surówka podczas poniedziałkowej konferencji, największy polski ubezpieczyciel dba o bezpieczeństwo Polaków, dlatego proponuje "ochronę ubezpieczeniową wszystkim dzieciom w Polsce". Podkreślił, że to bezpłatna oferta.

"Polisa w PZU dla dziecka na całe wakacje działa 24 godziny na dobę na całym świecie" - tłumaczył prezes PZU Pomoc Grzegorz Goluch. Dodał, że osobom objętym ubezpieczeniem spółka gwarantuje usługi powypadkowe w Polsce, a w szczególności pomoc medyczną, transport medyczny czy pomoc rehabilitacyjną.