Infolinia:
tel. (83) 343 87 82, kom. (0) 577 708 800

Ubezpieczenie na życie w Generali
Życie niesie wiele radości i chwil szczęścia: pasje, sukcesy, rosnące dzieci, własne cztery kąty. Jednak zdarzają się też wypadki i przeciwności losu. Nie pozwól, aby to one decydowały o tym, jak będzie wyglądało życie Twoje i bliskich.


Z myślą o Twoim życiu i jego wyzwaniach Generali przygotowało rozwiązanie, dzięki któremu w prosty sposób zabezpieczysz to, co dla Ciebie najważniejsze. Wybierz pełną ochronę lub zabezpiecz konkretne potrzeby, korzystając z dostępnych pakietów.

Dzięki „Generali, z myślą o życiu” nie tylko zabezpieczysz przyszłość swoich najbliższych w przypadku Twojej śmierci, ale także swój spokój i bezpieczeństwo swojej rodziny w przypadku Twojej choroby, wypadku czy niezdolności do pracy.
„Generali, z myślą o życiu” pozwala Ci dowolnie kształtować nie tylko zakres ochrony, ale także zabezpieczyć swoją przyszłość i zadbać, by lata spędzone na emeryturze były spokojne i beztroskie dzięki możliwości dodatkowego oszczędzania na Indywidualnym Koncie Emerytalnym (IKE) i Indywidualnym Koncie Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE).
Główne zalety produktu

  • optymalne rozwiązanie - dobraliśmy kwoty dopasowane do potrzeb codziennego życia byś cieszył się optymalną ochroną.
  • szybko i bez wysiłku - dzięki uproszczonym do minimum formalnościom, polisę możesz mieć od ręki.
  • prosty wybór - wybierasz z dostępnych pakietów albo kupujesz pełną ochronę
  • krótkie zobowiązanie - wybierasz polisę na rok lub na pięć lat z możliwością przedłużenia.
Zakres ubezpieczenia

  • z myślą o Twoim zdrowiu zabezpieczymy Cię w razie wystąpienia wielu chorób : nowotworu, zawału serca, udaru, stwardnienia rozsianego, przeszczepu narządów i wielu innych
  • z myślą o bezpieczeństwie Twoich najbliższych oferujemy Ci dwa pakiety ubezpieczenia Twojego życia z sumą ubezpieczenia do 550 000 zł, a w razie wypadku komunikacyjnego - nawet do miliona złotych
  • z myślą o bezpieczeństwie finansowym w przypadku niezdolności do pracy otrzymasz do 550 000 zł na bieżące potrzeby, zyskasz pomoc przy spłacie kredytu i zasilisz swój budżet dodatkowymi środkami przez 6 miesięcy.
  • z myślą o Twojej przyszłości oferujemy Ci możliwość rozszerzenia ochrony  ubezpieczeniowej o produkty zabezpieczenia emerytalnego - IKE i IKZE