Infolinia:
tel. (83) 343 87 82, kom. (0) 577 708 800

MAŁE BĘDZIE DUŻE – Warta PosagZbliża się okres komunijny, a tym samym w głowach bliskich dziecka pojawia się pytanie : 
Jaki prezent kupić? Co dziesiąty Polak uważa, że prezent z tej okazji kosztować powinien od 1 do 2 tysięcy złotych. Rower, Laptop, nowy telefon, złoty gadżet - większość dzieci już to ma. Może więc prezent, który pozostanie z dzieckiem na wiele lat? Wykorzystajcie ten okres i proponujcie swoim klientom Warta Posag!
Dzieci rosną szybko, a wraz z nimi ich potrzeby. zabiegamy o to, aby każdego dnia dzieci miały wszystko co najlepsze. Dbając o codzienne potrzeby dziecka, warto wybiec trochę w przyszłość i zadać sobie pytanie czy zawsze będzie mogło ono liczyć na wsparcie dorosłych? 

Warta Posag to wsparcie finansowe, które może ułatwić start w dorosłość. To także bardzo ważne wspoarcie w sytuacjach losowych takich jak np : 


 1. Wypadek – w sytuacji, gdy w jego wyniku doszło do:
  • inwalidztwa dziecka – Warta wypłaci jednorazowe świadczenie, które może ułatwić dostęp do profesjonalnej terapii czy też zakup sprzętu rehabilitacyjnego;
  • śmierci rodzica / opiekuna – Warta wypłaci:
   • miesięczną rentę aż do końca okresu ubezpieczenia, co może trwać nawet kilkanaście lat
   • przejmie opłacanie składek również do końca okresu ubezpieczenia
   • wypłaci świadczenie jednorazowe.
 1. Poważna choroba dziecka – Warta wypłaca pieniądze, które mogą pomóc w leczeniu np. ułatwić dostęp do prywatnych badań, wizyt lekarskich, zakup leków.
 1. Pobyt dziecka w szpitalu (choroba oraz wypadek) – Warta wypłaci dodatkowe pieniądze, które mogą pomóc np. pokryć koszty pobytu rodzica w szpitalu czy też dojazdów.
To, co wyróżnia naszą ofertę to unikalna forma renty posagowej – Warta wspiera dziecko poprzez comiesięczne wypłaty. Te pieniądze mogą pozwolić dziecku np. nadal rozwijać swoje talenty, kontynuować naukę w prywatnej szkole czy pojechać na kolonię z rówieśnikami.

WARTA POSAG + WARTA OCHRONA = PROMOCJA

Osoby kupujące polisę Warta Posag, mogą dokupić także polisę Warta Ochrona już za 26 zł miesięcznie. Takie rozwiązanie pozwala na kompleksowe zabezpieczenie najbliższych na wypadek trudnych sytuacji losowych.
Jeśli masz pytania bądź wątpliwości skontaktuj się z Twoim Doradcą aby dobrać odpowiedni zakres ubezpieczenia.

http://www.szewczuk-ubezpieczenia.pl/

Kamil Szewczuk 
510 789 345
e-mail : k.szewczuk@szewczuk-ubezpieczenia.p
l