Infolinia:
tel. (83) 343 87 82, kom. (0) 577 708 800

Ubezpieczenie podróżne AXA


Wybierając ubezpieczenie AXA na wybrany rodzaj podróży, dostajesz korzyści, z którymi możesz zapoznać się czytając nasz artykuł, a jeżeli jesteś czegoś nie pewny zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Zapewniamy, że przez długoletnią sprzedaż ubezpieczeń podróżnych, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde wasze pytania.
Ubezpieczenie Kontynenty Multitravel

Kup jedną polisę na wiele ryzyk : koszty leczenia, NNW, ubezpieczenie bagażu podróżnego, opóźnienie bagażu, opóźnienie lotu, OC, OC sportowe, ubezpieczenie sprzętu sportowego, koszty rezygnacji z wyjazdu, ubezpieczenie gotówki wypłacanej z bankomatu, ubezpieczenie mienia pozostawionego w domu.

O produkcie :

Produkt Multitravel zapewnia jednoczesną ochronę odwołania wyjazdu oraz kosztów leczenia,a ryzyko amatorskiego sportu jest zawsze wyłączone. Dlatego wszystkie zaplanowane bądź niezaplanowane amatorskie aktywności sportowe są objęte ubezpieczeniem. Ubezpieczenie chroni od wielu zdarzeń, np. nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, utrata bagażu, opóźnienie lotu, szkody z OC wyrządzone za granicą zarówno w życiu prywatnym jak i podczas uprawiania sportu, koszty ratownictwa, pomoc prawna za granicą, kradzież gotówki, zamknięcie narciarskich tras zjazdowych, kradzież mienia, w miejscu zamieszkania podczas wyjazdu, rezygnacja z wyjazdu z powodu wielu zdarzeń losowych Ubezpieczonego lub jego bliskich. Dodatkowo podnieśli znacząco sumy ubezpieczenia kosztów leczenia, nawet do 250 000 euro.

Co czwarty Polak cierpi na choroby przewlekłe. Podczas wyjazdów zagranicznych objawy chorób przewlekłych nasilają się lub nawracają. Dotychczas przy zakupie ubezpieczenia należało wykupić zwyżkę od następstw chorób przewlekłych. W nowym produkcie AXA gwarantujemy pomoc w zakresie niezbędnej pierwszej pomocy związanej z zaostrzeniem choroby przewlekłych. W nowym produkcie AXA gwarantujemy pomoc w zakresie niezbędnej pierwszej pomocy związanej z zaostrzeniem choroby przewlekłej(do 10% sumy ubezpieczenia kosztów leczenia). Aby mieć jednak ochronę do pełnej sumy ubezpieczenia, nie można zapomnieć o rozszerzeniu polisy i wykupieniu zwyżki z tego tytułu. 

A jeżeli nie będziesz mógł wrócić do kraju np. z powodu awarii środka transportu lub odwołania lotu z uwagi na warunki atmosferyczne, wydłużymy ochronę ubezpieczeniową bez pobierania dodatkowej składki i bez obowiązku wykupienia dodatkowej polisy.

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania zapraszamy do naszego biura Szewczuk Sp. Z o.o. na Zamkowej 1a/28, 21-500 Biała PodlaskaUbezpieczenie podróżne na terenie RP

Podróżuj bezpiecznie po kraju. Ubezpieczenie Kontynenty na terenie Rzeczpospolitej Polskiej to szeroki wahlarz ochronny na nieprzewidziane zdarzenia.

Ubezpieczenie Kontynenty na terenie RP to szeroka ochrona ubezpieczeniowa na nieprzewidziane zdarzenia w zakresie :

 • następstw nieszczęśliwych wypadków,
 • odpowiedzialności cywilnej,
 • sprzętu sportowego.


Czy podróżujesz turystycznie (TRAVEL), czy aktywnie (TRAVEL SPORT) - ten produkt jest dla Ciebie. Dodatkowo w TRAVEL SPORT masz możliwość ubezpieczenia:


 • sportów wysokiego ryzyka,
 • zawodowego i wyczynowego uprawiania sportu,
 • uprawiania sportów ekstremalnych,
 • sprzętu sportowego,
 • odpowiedzialności cywilnej związanej z uprawianiem sportu.


Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania zapraszamy do naszego biura Szewczuk Sp. Z o.o. na Zamkowej 1a/28, 21-500 Biała Podlaska
Ubezpieczenie podróży zagranicznych

Ubezpieczenie Indywidualne Podróże Kontynenty to propozycja dla osób, które przebywając, poza domem chcą czuć się bezpiecznie i pewnie. Wybierając jeden z 4 wariantów, zapewniasz sobie i swoim bliskim niezbędną pomoc w razie nagłych zdarzeń losowych. Nasze Centrum Alarmowe 24h pomoże Ci zorganizować wizytę lekarską, transport do szpitala, a w razie potrzeby również do kraju, bez angażowania własnych środków pieniężnych.

Ubezpieczenie jest pakietem, który ochroni Cię przed skutkami nagłych zdarzeń podczas wyjazdów zagranicznych w zakresie :
 • kosztów leczenia,
 • następstw nieszczęśliwych wypadków
 • utraty bagażu podróżnego,
 • odpowiedzialności cywilne,
 • sprzętu sportowego,


Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania zapraszamy do naszego biura Szewczuk Sp. Z o.o. na Zamkowej 1a/28, 21-500 Biała Podlaska

Ubezpieczenie do wiz na Białoruś

Ubezpieczenie jest pakietem, który ochroni Cię przed skutkami nagłych zdarzeń losowych podczas podróży do Republiki Białorusi w zakresie : 

 • kosztów leczenia,
 • następstw nieszczęśliwych wypadków,
 • odpowiedzialności cywilnej,
 • bagażu podróżnego.

Udostępniamy Ci 3 warianty cenowe ubezpieczeń - sam decydujeszOdpowiemy na wszystkie Twoje pytania zapraszamy do naszego biura Szewczuk Sp. Z o.o. na Zamkowej 1a/28, 21-500 Biała Podlaska