Infolinia:
tel. (83) 343 87 82, kom. (0) 577 708 800

Atrakcyjne bony rabatowe w GENERALI i PROAMA


Zakupy w sklepach sieci Biedronka

Każdy nowy klient, który zdecyduję się na zakup OC w PROAMA , otrzymają jednorazowe bony w postaci e-kodu na zakupy we wszystkich stacjonarnych sklepach sieci Biedronka. Wartość jednego bonu to 80zł. Promocja trwa od 1 sierpnia do 30 września bieżącego roku. Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup ubezpieczenia OC u przedstawicieli PROAMA.
Akcja promocyjna skierowana jest do klientów, którzy kupią ubezpieczenie OC PROAMA w kanale multiagecnyjnym, jest ukłonem PROAMA w stronę agentów. To właśnie oni odgrywają kluczową rolę w naszej działalności i dlatego chcemy wspierać ich na sprzedaż przez tego typu akcje promocyjne.
Akcja PROAMA jest skierowana do osób, które zawrą polisy OC na minimum 12 miesięcy, są posiadaczami pojazdu osobowego, terenowego lub ciężarowego do 3,5t a składka ubezpieczenia wynosi minimum 400 zł.Bony na tankowanie

Kierowca, który zdecyduję się na zakup OC w GENERALI , otrzyma jednorazowy bon paliwowy o wartości 100 zł. Dodatkowo w ramach Programu Rabatowego stale może korzystać ze zniżek na paliwo oferowanych prze Generali wszystkim posiadaczom polis komunikacyjnych w GENERALI. Kampania promująca obie akcje Generali właśnie wystartowała w ogólnopolskich i lokalnych stacjach radiowych.

Każdy nowy klient, który zdecyduję się na OC w Generali z minimalną składką 400 zł, otrzymają jednorazowe bony o wartości 100zł przeznaczone na zakup paliwa na stacjach Circle K. Oferta ważna jest od 1 sierpnia do 30 września bieżącego roku. Jednocześnie wszyscy posiadacze OC w Generali mogą korzystać ze stałych zniżek na paliwo i tankować taniej nawet do 15gr/l na wszystkich stacjach Circle K.